Rađenović i Rajilić strijelci za bod iz Lazareva

0

ČELINAC, 27. oktobra – Fudbaleri Omladinca i Čelinca u subotu su odigrali veoma zanimljivu utakmicu u Lazarevu, u okviru desetog prvenstvenog kola.. Fudbaleri Čelinca su bolje otvorili utakmicu i u prvom poluvremenu golovima Rađenovića i Rajilića, nakon prekida poveli rezultatom 0:2. U nastavku smo vidjeli potpunu dominaciju domaćeg tima,  koji su smanjili prednost Čelinca golom  Šavije za 1:2 takođe nakon prekida, a onda majstorija Save Javora koji desetak minuta prije kraja, manirom vrsnog strijelca hvata volej lijevom nogom za izjednačenje i konačnih 2:2. Sljedeći protivnik naših fudbalera je vodeća ekipa prvenstva Mladost iz Kotor Varoša. Biće to pravi komšijski derbi za uživanje. Utakmica se igra na Tukovima naredne subote sa početkom u 14:30.